Apie „Dyson“
James Dyson

“Kaip ir visus, mus liūdina
netinkamai veikianti produkcija.
Mums, kaip dizaino inžinieriams,
tai labai svarbu. Mes už
visokeriopą tobulinimą
ir savybių gerinimą.”

Nauja dizaino idėja

Nauja idėja

1978m. James Dyson labai nusivylė savo dulkių siurbliu, pastebimai praradusiu siurbimo galią. Išardžius, jis pastebėjo, jog siurbimo trauką sumažino siurblį užkimšusios dulkės. Fabrike, kuriame jis dirbo anksčiau, James Dyson jau buvo sukonstravęs pramoninį ciklonų bokštą, kuris išcentrinės jėgos pagalba atskirdavo spalvotas daleles.

Bet ar šis principas galėjo suveikti dulkių siurblyje?

G-force

G-Force

Pirmasis James Dyson dulkių siurblys buvo parduotas Japonijoje, kaip aukštų technologijų prietaisas namams. Žinomas, kaip „G-Force“, jis sužavėjo japonus dėl savo veikimo ir labai greitai tapo statuso simboliu, kuris buvo parduodamas už 2000 dolerių už vienetą. 1991 metais, Japonijoje, jis taip pat pelnė Tarptautinį Dizaino apdovanojimą.

„DC01“ dulkių siurblys

DC01

Po sėkmingų „G-Force“ pardavimų, James Dyson jau galėjo įkurti savo nuosavą kompaniją, Dyson Ltd. 1993 jis atidarė nuosavą tyrimų centrą bei gamyklą Kostvolde ir užsiėmė naujausio dulkių siurblio kūrimu - tokiu, kuris sugebėtų sulaikyti net ir smulkiausias dulkių daleles. Jis buvo pavadintas „DC01“, dėl dvigubo ciklono, ir tai buvo pirmasis dulkių siurblys, kuris išlaikė 100% įsiurbimo galią viso siurbimo laikotarpiu.

„Dyson“ dabar pasaulio žemėlapyje

Dyson šiandien

Šiai dienai, „Dyson“ prietaisai parduodami daugiau nei 65 pasaulio šalyse. „Dyson“ išaugo iš vieno žmogaus ir jo idėjos į technologijų kompaniją, kurioje dirba virš 1000 inžinierių visame pasaulyje. Bet viskas nestovi vietoje. Tai nuolatos auganti inžinierių ir mokslininkų komanda. Daugiau idėjų. Daugiau išradimų.

„Dyson“ inžinieriai

Dyson inžinieriai

„Dyson“ inžinieriai ir mokslininkai iš Didžiosios Britanijos, Singapūro ir Malaizijos yra atsakingi už „Dyson“ prietaisų išradimą bei tobulinimą. Jie atstovauja skirtingas mokslų sritis: skysčių dinamiką, robotiką, akustiką, elektroniką, mikrobiologiją. Ir tai vos kelios iš jų. Kiekvienas iš jų yra savo srities ekspertas. Dirbant kartu, jie užtikrina, kad „Dyson“ prietaisai būtų pranašesni už kitus ir skirti ilgam naudojimui.

Prietaisai iš arti

„Dyson“ pasaulyje

Nuo Malmesbury iki Malaizijos, nuo Čikagos iki Singapūro, „Dyson“ profesionalų komandos dirba visame pasaulyje. Kiekviena iš jų atlieka svarbų vaidmenį prisidedant prie kompanijos sėkmės. Visai neseniai „Dyson“ investavo į variklių gamyklą Singapūre. Jos vienintelis tikslas yra itin tiksli kiekvieno „Dyson“ skaitmeninio variklio gamyba - kertinė visų „Dyson“ prietaisų technologija.

„Dyson“ ofisas - Malmesbury

Tyrimas, Dizainas & Vystymasis

Visi esminiai tyrimai, dizaino kūrimas ir „Dyson“ technologijų vystymasis yra atliekami „Dyson“ pagrindiniame ofise Malmesbury, Didžiojoje Britanijoje. James Dyson ir jo inžinierių komanda kiekvieną dieną atkakliai dirba ir įdeda daug pastangų, kad rastų būdus, kaip pagerinti prietaisų veikimą.

„Dyson“ cilindrinio dulkių siurblio prototipas

Patobulinti. Pagerinti. Patobulinti. Pagerinti.

„Dyson“ inžinieriai ir mokslininkai kiekvieną kartą tobulina savo idėjas. Šiuo metu, prototipų kūrimo procesas yra greitesnis ir labiau sudėtingesnis, tačiau tobulumui ribų nėra. Kuriant prototipus, „Dyson“ inžinieriai siekia tobulumo.

„Dyson“ medžiagos

Medžiagų mokslas.

„Dyson“ prietaisai pasižymi struktūriniu vientisumu. Jie yra patvarūs ir lengvi. Geometrijos ir novatoriškų medžiagų išmanymas garantuoja „Dyson“ inžinieriams didesnes galimybes su mažesniais ištekliais. Mažiau medžiagų, mažiau svorio, mažiau švaistymo.

James Dyson Fondas

Ateities inžinerija

James Dyson Fondas

Inžinieriai sprendžia pasaulinio masto problemas. Ir mums jų reikia vis daugiau. Štai kodėl James Dyson taip aistringai nori padrąsinti jaunus žmones domėtis mokslu, technologijomis ir inžinerija. James Dyson Fondas yra nepelno siekianti organizacija, teikianti pagalbą studentams ir mokytojams, suteikdama stipendijas mokymosi programoms ir mokymosi priemonėms.

James Dyson Apdovanojimas - Titano ranka

James Dyson apdovanojimas

James Dyson apdovanojimas yra tarptautinis dizaino apdovanojimas. Jis skiriamas tam, kad padrąsinti ateinančias dizaino inžinierių kartas, padėkoti už jų darbą, bei suteikti jiems galimybę patekti į pasaulinį lygį.

Šis apdovanojimas yra James Dyson Fondo dalis, kurio misija yra įkvėpti jaunus žmones domėtis dizaino inžinerija, atskleisti jų potencialą bei paskatinti tapti inžinieriais.

;